O firmie

Wyposażając biura, szpitale i inne obiekty użytkowe w meble metalowe, staramy się wybrać takie produkty, które będą w stanie w pełni spełnić nasze oczekiwania. W zastosowaniu mebli metalowych, liczy się przede wszystkim ich funkcjonalność, najwyższa jakość materiału, a także trwałość, która okaże się być wybawieniem, na wiele, długich lat.

 

* * *

 

Firma, którą mamy przyjemność reprezentować, od wielu już lat, stara się spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mebli metalowych KART MAP i sprzedawcą najwyższej jakości mebli do wyposażania biur i innych obiektów użytkowych. W sposób szczególny kierujemy swój wachlarz produktów z serii meble medyczne do szpitali, ośrodków i prywatnych gabinetów lekarskich. Jesteśmy jednak w pełni dostępni również i do Klientów innych obiektów użytkowych, oferując im solidne meble warsztatowe, meble socjalne, a także szafy kartotekowe, regały metalowe, szafy BHP, oraz szafy ubraniowe i biurowe.

 

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się zrobić wszystko, by ten otrzymał taki produkt, jaki chciałby dostać i taki, który w pełni spełni jego oczekiwania. Realizując zlecenie, zajmujemy się zarówno projektem, aranżacją biura, pełnym transportem do Klienta i montażem mebli na miejscu. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, będąc wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas Klient. Dla bardziej wymagających Klientów, świadczymy realizację mebli o nietypowych wymiarach.

 

Atrakcyjne ceny, najwyższa jakość wykonania, pełne zadowolenie Klienta - tylko z

Multi Biuro System - wszystko dla biur & meble

 

Zapraszamy serdecznie do zwrócenia uwagi na pełną ofertę mebli metalowych, które mamy nadzieję, okażą się mieć zbawienny wpływ w aranżacji przestrzeni Państwa biur, magazynów, gabinetów i innych pomieszczeń użytkowych.