Szafy na teczki zawieszkowe

 • Zobacz wszystkie | Strony: Meble metalowe: » Szafy na teczki zawieszkowe
 • Szafa do teczek zawieszkowych AT4/2

  Meble metalowe: » Szafy na teczki zawieszkowe

  Dwuszufladowa szafa AT4/2

  Dwuszufladowa szafa, idealna do zastosowania w miejscach, gdzie podstawę stanowi profesjonalnie ułożona dokumentacja. Możemy zastosować ją w magazynach, w gabinetach lekarskich, czy w biurach. Jej zadaniem jest gromadzenie segregatorów i teczek formatu A4 zawieszkowych, w poziomie. Powstała z blachy czarnej o grubości od 0,6mm-2mm, nadaje jej stabilności, trwałości i zadowolenia, na wiele lat. Malowana farbami proszkowymi w kolorze RAL7035.

   

  Cena:670.00
 • Szafa do teczek zawieszkowych AT4/3

  Meble metalowe: » Szafy na teczki zawieszkowe

  Szafa AT4/3

  Trzyszufladowa szafa, którą możemy postawić niemal wszędzie. Sprawdzi się w biurze, w gabinetach lekarskich, w magazynach i innych lokalach użyteczności publicznej. Głównym zadaniem, jakie spełnia produkt, jest odpowiednie ułożenie dokumentacji, pozwalające na szybkie odnalezienie dokumentów, jakie nam są w danej chwili potrzebne. Szafa do teczek wiszących, które przystosowana jest przede wszystkim do segregatorów i teczek formatu A4 zawieszkowych, w poziomie.

   

  Cena:830.00
 • Szafa do teczek zawieszkowych AT4/4

  Meble metalowe: » Szafy na teczki zawieszkowe

  Szafa AT4

  Czteroszufladowa szafa, do gromadzenia segregatorów i teczek formatu A4 zawieszkowych, w poziomie. Jej zastosowanie jest niezwykle szerokie. Możemy ją wykorzystać w gabinetach lekarskich i stomatologicznych, w rejestracji, w biurach i wszędzie tam, gdzie chcemy zachować porządek i kolejność dokumentacji. Szafa do teczek wiszących, sprawdza się w przypadku segregatorów i teczek formatu A4 zawieszkowych, w poziomie.

   

  Cena:1035.00
 • Szafa do teczek zawieszkowych AT4/4-2 rzędy

  Meble metalowe: » Szafy na teczki zawieszkowe

  Czteroszufladowa szafa AT4/4-2 rzędy

  Duża, czteroszufladowa szafa, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prawidłowej, chronologicznie lub alfabetycznie ułożonej dokumentacji. Dzięki ogromnym wymiarom, może być wykorzystana jako główny mebel gromadzący całą dokumentację firmy, danej spółki, konkretnej instytucji, czy przedsięwzięcia. Szafa do teczek wiszących gromadzi segregatory i teczki formatu A4 zawieszkowe, w poziomie, w dwóch rzędach.

   

  Cena:1402.00
 • Szafa na teczki zawieszkowe AT3/3

  Meble metalowe: » Szafy na teczki zawieszkowe

  Szafa kartotekowa AT3/3

  Szafa trzyszufladowa, którą możemy wykorzystać w gabinetach lekarskich, w recepcjach, hotelach, magazynach i wszędzie, gdzie w jednym miejscu, gromadzimy stosowną dokumentację. Szafa do teczek wiszących pozwala nam gromadzić teczki w formacie A3. Dzięki zastosowaniu szuflad, dostęp do dokumentacji, nie stanowi dziś już większego problemu.

   

  Cena:1214.01
 • Zobacz wszystkie | Strony: Meble metalowe: » Szafy na teczki zawieszkowe